PASLAUGOS

Kuo galime padėti:

Pasitelkiant vaizdo galimybes, padėsime Jums ir Jūsų verslui pasiekti užsibrėžtų tikslų.
Nuo pradinės idėjos iki galutinio produkto.
Sritis, kuriuose specializuojamės:

  • Video projektų įgyvendinimas;

  • Komerciniai video;

  • Animacijos;

  • Video turas;

  • Filmavimas dronu;

  • Instagram/Facebook istorijos;

  • Esamos vaizdo medžiagos montavimas;

  • Interviu filmavimas;

  • Medžiagos saugojimas 5 metus.

Daugiau apie sritis, skaitykite žemiau.

Interviu apie Jūsų verslą

Puikus būdas iš pirmo asmens papasakoti apie Jūsų prekės ženklą ar verslą. Vadovo interviu, atsiliepimai, asmeninės istorijos – geriausi pasitikėjimą keliantis vaizdo įrašai, kuriuos tinkamai sukūrus ir pateikus kuriamos teigiamos asociacijos.

Komerciniai video

Mūsų komercinių reklamų rezultatas – parduota prekė ar paslauga.
Komerciniuose reklamose pagrindinį dėmesį skiriame produkto/paslaugos naudingumui, taip pat privalumams, kurios vartotojas gauna įsigijės produktą ar paslaugą.
Būtent tokia vaizdo reklama veikia žmogaus emocijas ir jausmus.

Animacija

Animacija yra vienas geriausių būdų atkreipti dėmesį į jūsų produktą ar prekių ženklą(es zenkla). Tai universalus įrankis, prieinamas visiems – nuo pradedančiųjų iki ​​didelių įmonių. Skirtingai nuo klasikinių komercinių vaizdo reklamų, animacija suteikia visišką laisvę dalintis mintimis ir idėjomis taip, kaip jums patinka.
Video reklama kuriama nuotoliniu būdu ir tam nereikalingas didelis biudžetas.

Video turas

„Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti“
Video turas - galimybė atidžiai apžiūrėti objektą. Virtualus turas suteikia tikrą buvimo jausmą bet kurioje vietoje, leidžia atidžiai pajusti atmosferą ir susipažinti su aplinka.
Video turo naudojimas yra labai naudingas įvairių įstaigų reklamai.

Filmavimas dronu

Filmavimas iš paukščio skrydžio yra puikus vaizdo reklamos variantas ar papildymas, norint išnaudoti visus galimus kampus ir suteikti reklamai novatoriškumo. Jūsų įmonės, statybvietės ar nekilnojamojo turto, vestuvių, įvairių renginių, klipų ir koncertų filmavimas bei medžiagos montavimas.

Instagram/Facebook istorijos

Ne paslaptis, kad socialinių tinklų “istorijos” didina prekių ženklų pasiekiamumą ir žinomumą. Leiskite mums sukurti kokybišką ir originalią Jūsų įmonės reklamą “istorijos” formatu. Šis formatas gali padėti padidinti pardavimus, tačiau vaizdas turi atspindėti kokybę.

Jūsų video medžiagos montavimas

Galime sukurti kūrinius iš jau turimos vaizdo medžiagos.
Atsižvelgiame į kliento poreikį ir reikalavimus. Visada randame sprendimus ir padarysime viską, ką įmanoma išgauti iš esamos medžiagos. Reklamos kūrimas/sutvarkymas, asmeninių akimirkų montavimas ir kiti kūriniai, kuriuos tik sugalvosite bus įgyvendinti.

Video projektų įgyvendinimas

Per ilgą ir nuoširdų darbą sukaupėme ne tik patirties, bet ir platų kontaktų ratą, todėl draugiškai bendradarbiaujame su kitais teikėjais ir galime pasiūlyti idėja ir jos įgyvendinimą nuo pradžios iki galo.

Susisiekime

+37060789317
info@tiesiogfilmuojam.com

Sekite mus

2021 ©TIESIOG FILMUOJAM